Szukaj przesyłki

Partnerzy

Założona w 1907 roku firma UPS jest największym na świecie przedsiębiorstwem zajmującym się doręczaniem przesyłek oraz wiodącym, globalnym dostawcą specjalistycznych usług transportowych i logistycznych. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii, dostępowi do globalnych zasobów oraz zintegrowanej sieci aktywów rzeczowych, technologicznych i ludzkich, firma UPS zapewnia dużą przewagę konkurencyjną umożliwiającą Ci pozyskiwanie powracających klientów i rozwijanie działalności.

FedEx Express stworzył system dystrybucji ekspresowej i jest liderem branży, świadcząc szybkie, niezawodne dostawy na określony czas w ciągu jednego do trzech dni roboczych do ponad 220 krajów i terytoriów, łącząc rynki, które generują ponad 90 procent światowego produktu krajowego brutto. Niezrównany poziom zarządzania trasami lotniczymi i infrastrukturą transportową, w połączeniu z najwyższej klasy technologiami informatycznymi czynią FedEx Express największą na świecie firmą transportu ekspresowego, świadczącą szybkie i niezawodne usługi dostaw ponad 3,6 milionów przesyłek każdego dnia roboczego.

Prosto do celu – taki efekt przynosi współpraca z PEKAES SA. Jesteśmy jednym z największych operatorów logistycznych w Polsce, świadczących usługi od 1958 roku. Wieloletnie doświadczenie, szerokie możliwości oraz wyznawane wartości sprawiły, że dynamicznie i prężnie rozwijamy swoje usługi i kompetencje, będąc stabilnym partnerem biznesowym dla naszych Klientów. Oferujemy pełen pakiet usług logistyki magazynowej oraz spedycję: krajową, międzynarodową, morską i lotniczą. Dzięki tak szerokiej ofercie produktowej, zasięg naszego działania obejmuje cały świat.

Skontaktuj się z nami!

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.