Rozwiązania dla biznesu

Aplikacje i rozwiązania IT do obsługi przesyłek kurierskich!
Rozwiązania dla biznesu
System do zarządzania wielokanałową dystrybucją towaru

Szybciej, bardziej efektywnie i oszczędniej! Tak będziesz pracował z narzędziami od Express Kurier!

Dzisiejsi konsumenci mają coraz większe oczekiwania. Dotyczy to m.in. dostaw towaru, który chcą otrzymać jak najszybciej po złożeniu zamówienia. Aby efektywnie odpowiadać na te potrzeby niezbędne są nowoczesne narzędzia do zarządzania zamówieniami i logistyką dostaw oraz automatyzmu w relacji sprzedawca detaliczny - firma kurierska.

Doskonale to rozumiemy i wiemy jak trudno o efektywną pracę, szczególnie gdy musisz obsługiwać naraz kilka wyspecjalizowanych w wąskim zakresie narzędzi, nierzadko należących do różnych przewoźników. Z Express Kurier to się zmieni! Otrzymasz od nas intuicyjne rozwiązanie, które zamknie w jednym narzędziu całą obsługę zamówień i logistykę dostaw w Twojej firmie.

Przenieś swoją pracę na wyższy poziom!
Zoptymalizuj koszty dostaw i zautomatyzuj procesy obsługi zamówień z Shipping Managerem! Nasze narzędzie obsługuje przesyłki pocztowe, kurierskie click&collect i drobnicowe, zarówno w serwisie lokalnym, krajowym, jak i międzynarodowym. Jest zintegrowane z kilkudziesięcioma najpopularniejszymi w Polsce systemami ERP/WMS, dlatego jeśli posiadasz u siebie takie rozwiązanie bez problemu zintegrujesz je z Shipping Managerem.
Nadszedł czas, aby uprościć proces wysyłki! Sprawdź, jak pomoże Ci w tym Shipping Manager.
TWOJA STRATEGICZNA PRZEWAGA W LOGISTYCE DOSTAW TOWARÓW
ZBUDUJ DOSKONAŁE DOŚWIADCZENIE KLIENTÓW

Twoi klienci docenią wysoki standard dostaw na każdym etapie realizacji zamówienia: od koszyka sklepu, przez proces przygotowania i monitoringu doręczenia, na rozwiązaniach opcji zwrotów kończąc.

EFEKTYWNIE ZARZĄDZAJ LOGISTYKĄ

Monitoruj wszystkie procesy logistyczne i operacje magazynowe w czasie rzeczywistym! Optymalizuj je pod względem wydajności, kosztów oraz zasobów.

ELASTYCZNE DOSTAWY POD KONTROLĄ

Kontrola najwyższą formą zaufania! Weryfikuj koszty i jakość dostaw oraz poszerzaj opcje doręczeń dla klientów. A to wszystko w jednym systemie wysyłkowym!

Shipping Manager to trzy gotowe aplikacje, w pełni skalowalne do potrzeb i wielkości Twojego biznesu. Niezależnie od tego czy jesteś dużym czy małym nadawcą, Shipping Manager zautomatyzuje proces obsługi zamówień w magazynie i ekspedycję towarów w ramach gotowych integracji z istniejącymi platformami i marketplace’ami oraz systemami ERP/WMS.
WYBIERZ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE

MAŁE I ŚREDNIE FIRMY

do 1000 przesyłek miesięcznie

Shipping Manager On-Line Dostępny z poziomu przeglądarki
 • Najbardziej zaawansowana na rynku aplikacja do współpracy z przewoźnikami pocztowymi, kurierskimi i drobnicowymi
 • Aplikacja internetowa obsługiwana w chmurze w każdej przeglądarce internetowej i na każdym komputerze
 • Podstawowa konfiguracja na poziomie firmy i użytkownika
 • Prosta i intuicyjna obsługa bez ograniczeń liczby użytkowników
 • Integracja z platformami aukcyjnymi i sklepami internetowymi
 • Integracja z systemami ERP i WMS
 • Automatyzacja obsługi danych
24 dostępnych funkcjonalności Zobacz szczegóły

ŚREDNIE I DUŻE FIRMY

do 200 000 przesyłek miesięcznie

Shipping Manager 1.0 Nowoczesny system dla Twojej firmy
 • Jedyny na rynku kompleksowy system do zarządzania procesem magazynowym, logistyką i dystrybucją
 • Program instalowany w Twoim środowisku z bazą danych SQL Express
 • Wymagana pełna konfiguracja na poziomie firmy i użytkownika
 • Prosta i intuicyjna obsługa w wersji jedno- lub wielostanowiskowej
 • Integracja z platformami aukcyjnymi i sklepami internetowymi
 • Integracja z systemami ERP i WMS
 • Automatyzacja obsługi danych
 • Asystent pakowania Pick&Pack SM Assistant (Android)
36 dostępnych funkcjonalności Zobacz szczegóły

ROZWIĄZANIA INDYWIDUALNE

bez ograniczeń liczby przesyłek

API Shipping Manager Pełna integracja z Twoją firmą
 • Wszystkie funkcjonalności Shipping Manager On-line i Shipping Manager 1.0
 • Jedyne na rynku API wspierające proces zakupowy w e-sklepie w zakresie wyboru sposobów dostawy towaru przez klienta
 • Biblioteka klienta obejmująca gotowe kody dla developerów, umożliwiające szybką i prostą implementację
 • Gotowe dodatki do platform sklepów internetowych, wspierających proces obsługi klientów w e-sklepie
 • Gwarantowane bezpłatne wsparcie w procesie integracji
 • Bezpłatne środowisko testowe
 • Pełna wymiana danych z aplikacjami z rodziny Shipping Manager
intergacja z systemami w Twojej firmie Zobacz szczegóły
Pobieranie danych z zewnętrznych baz danych to jedno kliknięcie!
Moduł zamówień umożliwia automatyczne pobieranie danych z platform aukcyjnych, sklepów internetowych oraz programów magazynowo-sprzedażowych. Dzięki automatycznej wymianie informacji pomiędzy bazami danych Twojego sklepu a Shipping Managerem, zyskujesz pełną kontrolę nad tworzeniem przesyłek.

Ale to nie koniec! Zwiększ konwersję w swoim sklepie, poprzez dodanie nowych funkcjonalności do konta klienta w sklepie: nowych kanałów dostawy, monitoringu przesyłek, opcji zwrotów i zmiany terminu doręczenia!
Poznaj funkcjonalności jakie oferuje najbardziej zaawansowany system wysyłkowy na rynku

PONAD 20 PRZEWOŹNIKÓW

Rozumiemy, że możesz mieć potrzebę skorzystania z usług innych przewoźników. Dlatego dajemy Ci bezpłatny dostęp do innych najpopularniejszych kurierów i przewoźników drobnicowych w Polsce i na świecie. Wszystko dla Twojej wygody!

WYCENA USŁUG

System automatycznie wycenia i wskazuje najtańsze opcje dostawy w danej kategorii i serwisie przesyłek. Dzięki temu możesz obniżyć koszty usług doręczeń towarów do swoich klientów.

INTEGRACJA Z BAZAMI DANYCH

Ponad 30 gotowych integracji z najpopularniejszymi platformami aukcyjnymi, e-sklepami oraz systemami ERP i WMS, umożliwia natychmiastową, dwustronną komunikację i wymianę danych.

PEŁNA AUTOMATYZACJA

Jeden skan kodu EAN/SKU i masz wydrukowane etykiety oraz dokumenty do przesyłki. Shipping Manager wykona działania automatycznie zgodnie z ustalonymi regułami pozwalając na przetworzenie nawet 2000 zamówień przez jednego pracownika magazynu!

WYDRUK ETYKIET I DOKUMENTÓW

Drukuj etykiety i dokumenty towarzyszące (np. paragony, faktury) automatycznie i w jednym momencie - przy pakowaniu towaru! Nawet do 30 etykiet na minutę dla różnych przewoźników w kraju i za granicą!

MONITORING DOSTAW

Proaktywnie monitoruj dostawy towarów, aby wyeliminować ewentualne opóźnienia. Zyskasz nawet do 40% mniej zapytań o etap doręczenia, gdy udostępnisz status przesyłki na koncie klienta sklepu.

PRZESYŁKI ZWROTNE

Działaj jak Amazon lub Zalando! Jeśli oferujesz swoim klientom zwrot towaru na swój koszt, standardowo dołączaj etykiety zwrotu do przesyłki. Shipping Manager wydrukuje je automatycznie!

SYSTEM POWIADOMIEŃ

Pozwól swoim klientom na bieżące monitorowanie etapu doręczenia przesyłki za pośrednictwem e-mail lub SMS. Spersonalizuj standard powiadomień wysyłanych do swoich klientów!

OPERACJE MAGAZYNOWE

Obsługa podjęcia i wysyłki zamówień w magazynie realizowana jest w aplikacji mobilnej Pick&Pack SM Assistant (w skanerze magazynowym lub zwykłym telefonie) z opcją automatycznego generowania routingu pobierania zamówień z półki dla magazyniera.

WŁASNY STANDARD DOKUMENTÓW

Stwórz własne wzorce z logo firmy dla wydruków etykiet przewozowych, etykiet na przesyłkę zwrotną dla klienta, rachunków, instrukcji zwrotu towaru lub ogólnych warunków sprzedaży towarów.

SKALOWANY DO TWOICH POTRZEB

Bez względu na liczbę nadawanych przesyłek, Shipping Manager jest w pełni skalowalnym narzędziem, które będzie rosnąć z Twoją firmą bez ukrytych kosztów!

DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB

Shipping Manager umożliwia wdrożenie dowolnej zmiany dopasowanej do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, bez względu czy dotyczy to procesów, integracji z systemami zewnętrznymi czy nowymi przewoźnikami. Zrobimy to szybko i z troską o Twój budżet!

Dołącz do setek firm korzystających już z naszych usług
Szukasz partnera w rozwiązaniach dotyczących logistyki dostaw? A może chcesz po prostu jednorazowo skorzystać z jednej z nowoczesnych usług Express Kurier? Koniecznie skontaktuj się z nami! Na pewno przedstawimy Ci konkurencyjną ofertę.

  WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY